czwartek 18 Kwi 2024

90 PIELGRZYMKA SŁUŻBY ZDROWIA

REKOLEKCJE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA

90 OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA

JASNA GÓRA : 23 - 25 MAJA 2014 r.

Rekolekcjom przewodniczy Ks. dr Wojciech Bartoszek

Podczas pielgrzymki na Jasnej Górze zostanie złożone votum wdzięczności medyków za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II.
Votum to – kamienne tablice z „Deklaracją Wiary” – złożą u tronu Matki Bożej przedstawiciele lekarzy.

Pan Jezus powiedział: „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie” (Mt 10,32).

Szczegółowe informacje na temat pielgrzymki www.kdsz.pl.
Informacje na temat Deklaracji Wiary z listą podpisanych i zdjęciem kamiennych tablic można znaleźć pod adresem: www.deklaracja-wiary.pl.

Abp Zygmunt Zimowski - przewodniczący Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia:
Popieram całym sercem apel prof. Wandy Półtawskiej, jaki z okazji kanonizacji Jana Pawła II wystosowała w liście otwartym do lekarzy i studentów medycyny. Prosi w nim o jednoznaczne przyznanie się do Jana Pawła II i jego nauki jako wotum wdzięczności dla Boga za kanonizację.

Łącznie wizyt197457