środa 24 Kwi 2024

Spotkanie wspólnoty NKJP - 21.04.2015 r.

Po Mszy św. Niewidzialnego Klasztoru w 3 wtorek kwietnia, podczas spotkania w Przystani św. Józefa dzieliliśmy się naszym doświadczeniem spotkania z chorymi i cierpiącymi. Szczególna radość płynie z rozpoczęcia pracy Zespołu Opieki Duszpasterskiej w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 62. Grupa wolontariuszy włączyła się w pracę duszpasterską m.in. poprzez prowadzenie modlitw w kaplicy szpitalnej, czytanie czytań liturgicznych podczas Mszy św., rozmowy z chorymi i przyjmowanie intencji od chorych oraz modlitwę w intencjach chorych. Cieszymy się, że pacjenci otwarcie przyjmują posługujących i sami włączają się w prowadzenie modlitw.

Prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o modlitwę w intencjach pozostawionych przez chorych w kaplicy szpitalnej!

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w pracę zespołu, jak i chętnych do dzielenia się swoimi doświadczeniami w pracy z chorymi, a zwłaszcza pracy grup parafialnych na spotkania po Mszach św. NKJP o 18.00 w 3 wtorek miesiąca w Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów w Poznaniu.

Łącznie wizyt197713