czwartek 28 Mar 2024

Słowo na luty 2012
Wpisany przez administrator
wtorek, 14 lutego 2012 16:08

Drodzy bracia i siostry, członkowie Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II!

W miesiącu lutym, aby skutecznie zanosić przed Panem intencje Ojca Świętego i Kościoła proszę Was wszystkich cierpiących i Was sługi Miłości byście się zjednoczyli w duchu z Jezusem i Maryją mimo waszej samotności, aby ona już nie była Waszą samotnością. W Ciele Mistycznym Chrystusa – Kościele, w radości świętych obcowaniem jednym sercem przejmijmy wezwanie błogosławionego papieża JP II skierowane do Maryi: „Cały Twój jestem Maryjo”! Zjednoczeni z Chrystusem – kapłanem i ofiarą możemy z pomocą naszej Mamy niebiańskiej ofiarować się razem z mocą Boga Ojca za papieża, Kościół i świat. Powtarzamy Ci Maryjo, my Twoja rodzina: „Cały jestem Twój”. Niech Bóg miłości, współczucia i miłosierdzia zachowuje Was w pokoju Chrystusa Zwycięzcy! Z całego serca Wam dziękuję, wasz brat i sługa – diakon Martial Codou.

Łącznie wizyt196684