poniedziałek 29 Kwi 2024

słowo diakona Martiala Codou maj 2011
słowo Martrila
Wszystkie strony

Drogie siostry i drodzy bracia w Niewidzialnym Klasztorze błogosławionego Jana Pawła II, który cieszy się z wysokości niebios i raduje swoją bardzo cenną Armią Miłości, którą tworzycie w sercu Waszych słabości,

aby cały świat został otwarty przez zadanie, które spełniacie jako klucznicy otwierający jeszcze zamknięte serca na Miłość Miłosierną serc złączonych z Jezusem i Dziewicą Maryją. Polecam się Wam wszystkim szczególnie, abyście przez waszą wierność Miłości ofiarowanej w sercu Waszych cierpień podtrzymywali mnie w mojej misji i uczestniczyli wszyscy duchowo w pisaniu pięciodniowych rekolekcji Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II, które teraz przygotowuję. Aby wsparte przez każdego z was te rekolekcje mogły być głoszone wszędzie i przynosiły owoce, o jakie prosi nas Jan Paweł II ku chwale Boga i ku pożytkowi ludziom. Międzynarodowe Dni Młodzieży w Madrycie pozostają również Waszym apostolstwem. Podtrzymujcie papieża, organizatorów i wszystkich młodych ludzi, aby Kościół zebrał tyle owoców, ile tylko zdoła. Dziękuję Wam z całego serca. Niech Wszechmogący Bóg Miłości i Miłosierdzia Was błogosławi: Ojciec i Syn i Duch Święty. Amen.

Wasz pokorny sługa - diakon Martial Codou

CHÈRES SŒURS et CHERS FRÈRES dans le MONASTÈRE INVISIBLE - JEAN-PAUL II Béatifié, se réjouit du haut du Ciel, de sa précieuse Armée d'AMOUR que vous formez au cœur de votre faiblesse, afin que dans le monde entier, vous puissiez par votre offrande, donner des tours de clef pour ouvrir les cœurs qui sont encore fermés à l’Amour Miséricordieux des cœurs unis de Jésus et de la vierge MARIE.  Je me confie spécialement à vous tous, afin que par votre fidélité dans l’Amour offert au cœur de vos souffrances, vous me souteniez dans ma mission ET PARTICIPIEZ tous SPIRITUELLEMENT à l'écriture de la Retraite de 5 jours du Monastère-invisible de JEAN-PAUL II que je prépare en ce moment . . . Afin que portée par chacun de vous, cette retraite, puisse être prêchée de partout et porter les fruits que JEAN -PAUL II nous demande pour la gloire de DIEU et le salut des hommes . . .  Les 'JMJ' ( journées mondiales de la jeunesse de MADRID ) demeurent aussi votre entreprise spirituelle . . .  Portez le PAPE, les organisateurs et tous les Jeunes afin que l’Église en récolte autant de FRUITS que possible . . .
Je vous remercie de tout mon cœur et que DIEU tout puissant en AMOUR et MISÉRICORDE , vous Bénisse :
LE PÈRE, LE FILS et LE SAINT ESPRIT. AMEN.
VOTRE SERVITEUR - DIACRE - Martial CODOU

Łącznie wizyt197975