poniedziałek 29 Kwi 2024

słowo diakona Martiala Codou czerwiec 2011
Wpisany przez PiotrBr
wtorek, 28 czerwca 2011 07:31

w przeddzień uroczystości świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa przekazujemy zachętę diakona Martiala Codou do podjęcia walki duchowej.

Drodzy Przyjaciele Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II. Bądźcie błogosławieni za waszą wierność w miłości w komunii z Jezusem i Maryją, w sercu waszych doświadczeń. Naszą misją jest niesienie Kościoła

i jego jedności w sercu naszej ofiary. Jednak ta jedność, tak droga dla Jezusa, zrealizuje się w świecie jedynie wtedy, gdy odnajdzie swoją jedność instytucja rodziny! Jak również każda parafia wokół swojego proboszcza. Drodzy Bracia i Siostry wspaniałej armii miłości kluczników Niewidzialnego, przejdźmy do ataku w milczeniu naszych serc zjednoczonych z Jezusem i Maryją. Aby stawać się mocnymi kluczami duchowymi, którymi posługiwać się będzie Jezus, jedyny Zbawiciel. On potrzebuje was bardzo, aby otwierać serca zamknięte na miłość w rodzinach na całym świecie. Wsłuchajmy się w głos z Nieba, naszego błogosławionego patrona Jana Pawła II, który woła do nas: DO ATAKU!

DZIĘKUJĘ, DRODZY MISJONARZE NIEWIDZIALNEGO KLASZTORU JANA PAWŁA II.
Wasz sługa, diakon Martial Codou

Chers Amis du Monastère invisible de Jean-Paul II. Soyez bénis et remerciés pour votre Fidélité dans l'Amour en Communion avec Jésus et Marie, au cœur de vos épreuves. Nous avons mission de porter l’Église et son Unité au cœur de notre offrande. Cependant, cette Unité si chère à Jésus, se réalisera à travers le Monde seulement si l'institution familiale elle-même retrouve son unité ! Ainsi que chaque paroisse autour de son curé. Chères Sœurs et Frères de la brillante armée d'Amour des serruriers de l'invisible, passons à l'attaque dans le silence de nos cœurs unis à Jésus et Marie. Afin de devenir des puissantes Clefs spirituelles dont Jésus l'unique Rédempteur, va se servir pour ouvrir les cœurs fermés à l'Amour dans les familles du monde entier et permettre ainsi de belles Réconciliations ! L’Église a besoin de vous, le Monde a besoin de vous, j'ai besoin de vous.

Alors, entendons du haut du Ciel, notre Bienheureux Patron, JEAN-PAUL II nous crier : A L'ASSAUT ....
MERCI CHERS MISSIONNAIRES DU MONASTÈRE INVISIBLE DE JEAN-PAUL II.

Soyez assurés de ma fidèle prière
Votre serviteur diacre Martial CODOU

Łącznie wizyt197985