czwartek 20 Cze 2024
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
3. środa miesiąca, godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Listy
Wezwanie Martiala Codou na Światowe Dni Młodzieży

L'appel pour JMJ 25-31 juillet 2016 à Cracovie en Pologne (czytaj w j.francuskim)

Jeśli mi pozwolicie się wypowiedzieć, od chwili otrzymania duchowej intuicji NK św. JP II mam w sercu wezwanie, które nie przestaje rosnąć i chciałbym po bratersku podzielić się nim z wami w duchu zaufania, by każdy według swojego miejsca i stopnia zaangażowania w Kościele mógł na nie odpowiedzieć. Jest to wezwanie do Jedności w Kościele.

Więcej…
 
List diakona Martiala na luty 2015

Do was bracia i siostry w Niewidzialnym Klasztorze świętego Jana Pawła II, witam. Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Chcę teraz powrócić do święta Przedstawienia Jezusa w Świątyni, które przypada na drugi dzień lutego. Widzieliśmy, że według rytu ustalonego przez Mojżesza Maryja i Józef, pobożni i szanowani rodzice, przedstawiają Bogu Dziecię Jezus, jak nakazuje Prawo.

Na Wschodzie, to święto nosi nazwę «Święta Spotkania», bo jak opisuje wydarzenie święty Łukasz, sam Pan wychodzi na spotkanie swojemu ludowi, oczekującemu Go w osobach Symeona i Anny. Spotkanie Boga poszukującego człowieka i ludu poszukującego Boga. Spotkanie się Daru Bożego z nadzieją ludzkości.

Więcej…
 
List od diakona Martiala Codou

La Garde-Freinet le 13 janvier 2015 (France)

Bien chers frères et soeurs en Jésus et Marie, dans le Monastère invisible de Saint-Jean-Paul II.

Drodzy Bracia i Siostry w Jezusie i Maryi, w Niewidzialnym Klasztorze świętego Jana Pawła II,

Razem świętowaliśmy Narodziny Dzieciątka Jezus w ubogim żłóbku naszego serca, które ubogacone zostało takim cennym skarbem!

Jeśli Bóg-Człowiek przyszedł do nas tak pokornie i tak skromnie, to po to, by każdy człowiek na ziemi, nawet najmniejsi spośród nas, że nie był ON zbyt wielki dla żłóbka jego serca.

Bracia i Siostry, wy wszyscy którzy doświadczacie różnorakich cierpień, czy to z powodu podeszłego wieku, chorób, jakiejś niepełnosprawności widzialnej czy nie, umęczeni pracą, uciążliwościami życia, ciężarem obowiązków, kłopotami związanymi z codziennością i z waszymi rodzinami. Może jesteście zamknięci we własnym mieszkaniu, czy więzieniu, czy gdziekolwiek, wiedzmy, że Jezus przyszedł do nas, by z nami być, i jak o tym pisze święty Jan: Trzeba, by On wzrastał, a ja bym się umniejszał (J 3,30).

Więcej…
 
Słowo na luty 2012
Wpisany przez administrator   
wtorek, 14 lutego 2012 16:08

Drodzy bracia i siostry, członkowie Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II!


W miesiącu lutym, aby skutecznie zanosić przed Panem intencje Ojca Świętego i Kościoła proszę Was wszystkich cierpiących i Was sługi Miłości byście się zjednoczyli w duchu z Jezusem i Maryją mimo waszej samotności, aby ona już nie była Waszą samotnością. W Ciele Mistycznym Chrystusa – Kościele, w radości świętych obcowaniem jednym sercem przejmijmy wezwanie błogosławionego papieża JP II skierowane do Maryi: „Cały Twój jestem Maryjo”! Zjednoczeni z Chrystusem – kapłanem i ofiarą możemy z pomocą naszej Mamy niebiańskiej ofiarować się razem z mocą Boga Ojca za papieża, Kościół i świat. Powtarzamy Ci Maryjo, my Twoja rodzina: „Cały jestem Twój”. Niech Bóg miłości, współczucia i miłosierdzia zachowuje Was w pokoju Chrystusa Zwycięzcy! Z całego serca Wam dziękuję, wasz brat i sługa – diakon Martial Codou.

 
Audycja w Radiu Maryja
Wpisany przez administrator   
środa, 23 lutego 2011 17:54

Audycja panny Basi Momot z diakonem Martialem Codou i o. Julianem Ilwickim w Radiu Maryja

http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/11/2010.11.21.chor.mp3

 
Słowo diakona stałego Martiala
Wpisany przez Martial Codou   
środa, 16 lutego 2011 12:11

Słowo diakona stałego Martiala na trzeci wtorek miesiąca lutego 2011 roku

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie i Maryi Niepokalanej Królowej Wszechświata!

Dzięki z całego serca za braterskie przyjęcie mnie w czasie mych odwiedzin u Was w Waszym pięknym kraju jakim jest Polska. Wszyscy cieszymy się z nadchodzącej beatyfikacji Jana Pawła II 1 maja tego roku. Każdego wieczoru o północy w moim oratorium Wydarzenia, w którym podczas pogrzebu Jana Pawła II 8 kwietnia 2005 roku otrzymałem intuicję jego Niewidzialnego Klasztoru wznoszę Najświętszy Sakrament w geście błogosławieństwa, by ofiarować Jezusowi radość odwiedzania i błogosławienia każdego i każdej z was. Do was wszystkich, którzy cierpicie, jesteście w podeszłym wieku, niepełnosprawni, chorzy, zniechęceni, w depresji czy w więzieniu, wiedzcie, że Jezus przychodzi do was każdej nocy w sposób szczególny, by obdarzać Was swoją Miłosierną Miłością i mocą, jednocząc Was w jedno serce Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II. Wy wszyscy cierpiące Ciało Chrystusa jesteście silną armią miłości i klucznikami Niewidzialnego. Powierzam Wam tę szczególną misję w nadchodzących Międzynarodowych dniach Młodzieży, aby Wasza komunia miłości poprzez waszą ofiarę niosła organizatorów i Kościół wezwany do ewangelizowania Młodych. Bądźcie ich mocą i podtrzymaniem niosąc wszystkich młodych ludzi, którzy Was potrzebują, aby otworzyli serca na Miłość Miłosierną Boga. Macie misję przygotowywania i niesienia Międzynarodowych Dni Młodzieży zorganizowanych wokół papieża Benedykta XVI, dając im moc w sercu Waszych słabości. Dziękuję Wam z całego serca bardzo po bratersku i błogosławię Was wszystkim w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Diakon stały Martial Codou

La Garde Freinet, 15 lutego 2011

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj139
Wczoraj190
Wizyt w tygodniu621
Wizyt w miesiącu3190
Łącznie wizyt203352

VCNT - Visitorcounter