czwartek 20 Cze 2024
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
3. środa miesiąca, godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Niewidzialny Klasztor Jana Pawła II – Monastère Invisible de Jean Paul II

Słowo na luty 2012

Drodzy bracia i siostry, członkowie Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II!


W miesiącu lutym, aby skutecznie zanosić przed Panem intencje Ojca Świętego i Kościoła proszę Was wszystkich cierpiących i Was sługi Miłości byście się zjednoczyli w duchu z Jezusem i Maryją mimo waszej samotności, aby ona już nie była Waszą samotnością. W Ciele Mistycznym Chrystusa – Kościele, w radości świętych obcowaniem jednym sercem przejmijmy wezwanie błogosławionego papieża JP II skierowane do Maryi: „Cały Twój jestem Maryjo”! Zjednoczeni z Chrystusem – kapłanem i ofiarą możemy z pomocą naszej Mamy niebiańskiej ofiarować się razem z mocą Boga Ojca za papieża, Kościół i świat. Powtarzamy Ci Maryjo, my Twoja rodzina: „Cały jestem Twój”. Niech Bóg miłości, współczucia i miłosierdzia zachowuje Was w pokoju Chrystusa Zwycięzcy! Z całego serca Wam dziękuję, wasz brat i sługa – diakon Martial Codou.

Słowo diakona Martiala na Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan styczeń 2012

Prosimy Was, drodzy Bracia i Siostry, o ofiarowanie Waszych cierpień i ograniczeń oraz trudności za jedność chrześcijan w łączności z błogosławionym Janem Pawłem II i patronami NK JP II. Jak powiadała Matka Teresa z Kalkuty: nie ma pokoju bez poszanowania życia! Stąd powierzamy Bogu wszystkie matki, które poczęły, by mogły urodzić dziecko, jak i te wszystkie dzieci zagrożone, którym grozi śmierć, aby ich otoczenie zrozumiało sens życia danego od Boga! Pokój i jedność w Chrystusie dopełniają się w miłości, jedynie ona jest prawdą i sensem naszego życia.

Słowo diakona Martiala Codou na Światowy Dzień Misyjny

Drodzy Bracia i Siostry, członkowie Niewidzialnego klasztoru Jana Pawła II, ofiarujcie Wasze cierpienia i modlitwy w sprawach misyjnych Kościoła, aby otwierały się na Chrystusa wszelkie struktury społeczne i serca osób, które Go jeszcze nie znają.

Pamiętam o Was w modlitwach i błogosławię o północy Najświętszym Sakramentem trwając przy Panu na modlitwie.

Wasz pokorny sługa Martial Codou diakon stały
Licznik odwiedzin

Dzisiaj118
Wczoraj190
Wizyt w tygodniu600
Wizyt w miesiącu3169
Łącznie wizyt203331

VCNT - Visitorcounter